EMO ve ODTÜ'nün düzenlediği Bitirme Projeleri Sergisi'ne katılıyoruz.


Sizlere, EMO Ankara Şubesi ve ODTÜ tarafından ortaklaşa düzenlenen bir etkinlikten bahsetmek istiyorum. Etkinliğin adı: Bitirme Projeleri Sergisi. Etkinliğin amacı ise yeni mezun olan üniversite öğrencilerinin herhangi bir yarış içerisinde olmadan bitirme projelerini sergilemelerini sağlamak. Sergilenen projeler için 5 adet kategori bulunuyor. Bu 5 kategori de şöyle oluşturulmuş:

  • Elektrik Mühendisliği Projeleri
  • Elektronik Mühendisliği Projeleri
  • Bilgisayar ve Yazılım Mühendisliği Projeleri
  • Biyomedikal Mühendisliği Projeleri
  • Tümleşik Projeler

Ben de, bu sergide 3 arkadaşımla beraber yapmış olduğum bitirme projemi sergiliyor olacağım. (Bir problem çıkmaz umarım.) Projemiz ses komutları ile RF haberleşme kullanılarak kontrol edilen bir araba. “Obedient” proje adı ile sergiye katılıyoruz. Merak edenleri sergiye bekliyorum. :)

Proje sergisi 29 Haziran - 1 Temmuz 2012 tarihlerinde, Çankaya Belediyesi Çağdaş Sanatlar Merkezi‘nde yapılacak. Biz sadece 29 ve 30 Haziran tarihlerinde sergide bulunabileceğiz. Sergiye son başvuru tarihi ise 8 Haziran.

Tüm bilgileri http://www.bps.org.tr 404 🔗 adresinden edinebilirsiniz. Organizasyonda emeğe geçen tüm kuruluş ve kişilere ben de teşekkürlerimi sunarım.


Beğendiniz mi? Destek olmak ister misiniz? Eğer öyleyse bir kahve ısmarlayabilirsiniz:

Buy Me A Coffee